fbpx

Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır

Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır denildiğinde çok farklı stratejileri bulunmaktadır. Zeppelin’de bir düşmanı yenmenin en iyi yolu, onların Zeppelin’inizde yumurtlayamayacaklarından emin olmaktır. Bunu yapmak için, önlerindeki tüm Güçlendirilmiş Çelik üçgenleri kaldırmalısınız. Zeppelininizi düşman Zeppelin’in yanına da sürebilirsiniz. Ancak, doğrudan tahta hasarını önlemek için düşmanın Zeppelinine dokunmamanız önemlidir.

 

Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır Ve Sınırlamaları Nelerdir

Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır tabi ki de çok basit. Zeppelin oyunu, oyuncuların göklerde güçlü bir uçan makine olarak uçmalarını sağlar. Oyun, Zeppelin’inize bomba, balast ve diğer öğeleri seçip yerleştirmeyi içerir. Geminizin yükü, yılın zamanına ve gemide mürettebatınız olup olmamasına bağlı olacaktır. Kötü bir ekipman seçimi, eve gitme şansınızı azaltabilir veya bir görevi kaybetmenize neden olabilir.

Her oyuncu oyuna bir Amiral Gemisi ile başlar. Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır  diye sormanıza gerek kalmayacak. Oyuncunun tüm Operasyon, Saldırı ve Savunma eylemleri için bir platform görevi görür. Oyuncular daha sonra bir Zeppelin donanması inşa edecekler. Zeppelin kartları ücretsiz olarak oynanabilir ve oynandıklarında bir oyuncunun Amiral Gemisinin yanına giderler. Oyuncular ellerindeki kart sayısını geçmemek şartıyla diledikleri kadar Zeppelin kartı oynayabilirler.

Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır Ve Zeppelin Attack

Bu oyun diğer pek çok güverte kurma oyunu kadar karmaşık olmasa da, ilginç kıvrımlara sahip basitleştirilmiş bir güverte kurma oyunu arayanlar için hala sağlam bir seçimdir. Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır kısmı sitenin alt kısımlarında bulunmaktadır. Zeppelin Attack, stratejik erişimden ziyade aksiyona odaklanan eğlenceli, öğrenmesi kolay bir kart oyunudur. Oyuncular, donanmalarının gücünü arttırmalı ve düşmanlarına saldırmalıdır.

Zeppelin Interactive, Kasım 1987’de Derek Brewster, Martin O’Donnell ve Brian Brewster tarafından kuruldu. 1989 yılında şirket Durham yakınlarındaki Houghton-le-Spring’e taşındı. Bu onlara büyük isim oyunları geliştirmek için daha fazla alan ve gerekli bütçe sağladı. Zeppelin ekibi, Neighbours oyunlarını Impulze etiketiyle yayınlamaya karar verdi. Şirket büyümeye devam ederken, Zeppelin Amiga ve Atari ST için oyunlar geliştirebildi. Stüdyo ayrıca diğer geliştiricilerden yeni oyunlar satın aldı ve bunları tamamlamaları için programcıları görevlendirdi. Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır sık sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.

Sevilen Zeppelin Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunda iki tür top vardır: Top Cannons ve Medium Cannons. En İyi Toplar, bir Zeppelin üzerindeki ana silahlardır ve top güllelerini ateşlerler. Yüksek hasar çıktısı ile son derece dayanıklıdırlar. Silindir şapkaları 500 HP’ye sahiptir ve 500’den fazla çividen oluşan etkili bir menzile sahiptirler. Top Cannon’lar en güçlü güverte topları arasındadır ve dönüşleri ve namlu yüksekliği onları uzun menzilli bombardıman için ideal kılar. Düşmanlara yaklaşık 400 hasar verirler, ancak Yakıt Tanklarına sadece 100 hasar verirler.

Daha büyük toplar daha hassastır ve bir hedefe daha yüksek patlayıcılar gönderebilir, ancak daha az hareketlidirler ve tedarik zincirinde daha az mermi taşıyabilirler. Doğruluğa yatırım yapmak, büyük silahlara para harcamaktan daha değerlidir. Londra’yı bombalamak, İngiliz halkını boyun eğdirmek için korkutmayı amaçlıyordu, ancak sonunda daha fazla psikolojik hasar verdi.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir