fbpx

Türk Poker

Türk poker konusunda yapmanız gereken en iyi ve kaliteli bir site bulmak gerekmektedir. Oynadığınız her poker oyununu kazanmak ister misiniz? Türk poker ya da  başka bir poker oyunu oynayın, tüm poker oyunları için geçerli ipuçlarımız var. İpuçlarımızı takip ederek poker performansınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

  • Her eli oynamaya gerek yok

Tüm elle kumar oynamak veya çok fazla elle kumar oynamak yapabileceğiniz en büyük hatadır. Sadece hareket etmeye devam etmek için her eli oynamayın. Ancak daha fazla el oynamak kazanacağınız anlamına gelmez. Aslında, bu daha fazla kaybettiğiniz anlamına gelir. Yani ne kadar çok el oynarsanız, o kadar az el kaldırırsınız.

  • Asla içki içmeyin veya kumar oynamayın

Türk poker ile birlikte arkadaşlarla poker oynamak, sadece oyun oynamaktan daha eğlencelidir. Kumarhanede oynarken satın aldığınız alkollü içecek sayısını kontrol edin. İki içki sizi daha az uyanık ve daha az uyanık yapabilir. Bundan sonra, diğer oyuncuların sizi yendiğini bileceksiniz. Poker, açık fikirlilikle oynanacak bir oyun değildir.

  • Başkalarına blöf yapma

İster deneyimli bir poker oyuncusu olun, ister ilk kez oynuyor olun, asla diğer insanlara blöf yapabileceğinizi düşünmeyin. Diğer insanlara blöf yapmak, sanıldığı gibi pokerin bir parçası değildir. Bu aslında dikkatinizi oyundan uzaklaştırabilir.

  • Belirli Bir Elde Kalmayın

Zaten bir eldeyseniz, o elde kalmayın. Tencereye ne kadar koyarsanız koyun uzun süre kalmanıza gerek yok. Sadece pota para atarak kazanamazsın. Her durumda en iyi el olamazsın. Vurulacağınızdan eminseniz vurmayın. Aynı eli sonuna kadar oynamak, sonunda kazanacağınızı garanti etmez. Pota koyduğunuz para başkasına ait.

  • Moraliniz bozukken oyun oynamayın

Garip bir ruh hali her şeyi mahvedebilir. Bu nedenle, kendinizi rahatsız hissediyorsanız, poker veya diğer kumarhane oyunlarını oynamayın. Bazı insanlar sadece depresyondan kaçmak için poker oynar. Bunu hiç istemiyorum. Depresif, üzgün veya endişeli hissederken büyük elinizi kaybederseniz, hemen kalkıp gitmeniz gerekir. Bir ara verin, sonra rahatlayın ve geri dönün. Türk poker masadaki kartlar nelerdir Poker oynarken sadece sahip olduğunuz kartları düşünmeyin. Ayrıca masadaki kartlara da bakın. Flopta en iyi elleri bulmanın en iyi yolu budur. Hem sığ hem de derin fırsatları arayın. Çıkan kartların ve insanların ne katladığının farkında olun. Diğer oyunculara göz kulak olun

Diğer oyuncuları izlemeye ve gözlemlemeye devam etmek de önemlidir. Bu şekilde oyuncuların sürekli olarak nerede yükseldiğini ve poker oyuncularının blöf yaptığını öğrenebilirsiniz. Bu bilgilerden yararlanın. Türk Poker oyuncularına, rakiplerine karşı sahip oldukları seçim derecesi nedeniyle, diğer tüm oyun veya sporlardan daha özel bir statü verilir. Bir çevrimiçi poker kumarhanesinde nakit oyun oynadığınızda, oturup fiş almaya karar vermeden önce her masada kimin oturduğunu görebilirsiniz. Oyuncuyu zaten tanıyorsanız ve onunla birlikte rol aldıysanız, o zaman kimin iyi bir kadın olduğunu biliyorsunuzdur. Pat diye dalmadan önce görün ve deneyin.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir