fbpx

Paralı 101 Siteleri Nasıl Oynanır?

Paralı 101 siteleri içine girdiğiniz zaman bambaşka bir okey dünyası oluverir. Bunun için oyun severlerin beğenisine sunulmak amacıyla bu alandan yararlanma sağlamak da mümkün olur. Ülkemizde okey oyunları son derece farklı ve yerel şekilde ilerlemektedir. Ancak yabancı bahis de bu oyun türünü içine almış ve kullanıcılarına sunmaktadır. Paralı şekilde oynanan ve oynatılan bu oyun kumar oyunları statüsünde ilerlemek istemektedir. Ücretsiz şekilde okey oynayabileceğiniz siteler olduğu gibi, bu zevki para kazanmaya dönüştürmek de sizin elinizde olan bir şeydir. Birçok oyuncu paralı okeyi daha çok tercih eder. Hem iyi bildiği bir Türk oyunudur. Hem de bu oyun sonucunda online şekilde para kazanmanın fırsatını yakalamış olursunuz. Online siteler ve bunun sonucunda gelişecek olan sistem sonuçlarını bulabilirsiniz.

 

Paralı 101 Nasıl Oynanır?

Paralı 101 oyunu paralı 101 siteleri içinde oynanır. Bunun için bu siteleri bulur ve üye olursunuz. Oynamak istediğiniz oyunu seçersiniz. 101 oyununu farklı oyun sağlayıcıları sunduğu için bir tane ile sınırlı değildir. Okey oyunu bölümüne girdiğiniz aman farklı oyun türleri olduğunu görürsünüz. 101 oyunu için de bu sistem geçerlisidir. Hangi oyun sağlayışının oyununu beğeniyor iseniz, buna giriş yapar ve onaylarsınız. Bu oyun platformunu bularak seçimlerinizi yaparsınız. Siteye para aktarımı sağlarsınız. Ayrıca site size okey için kullanmanız adına bonus da verebilir. Bu bonusları alarak oyunu bedavaya getirebilirsiniz. Bonus kullandığınızda bedava okey oynarsınız ancak karşılığında kazancınız oranında para alırsınız.

 

Paralı 101 siteleri içinde yer alan 101 oyunu için oyun seçimi yapınız. Oyuna başla dediğiniz an oyun sizin içi başlamış olur. Herhangi bir başlama saati vs. yoktur. Ancak lıve oyunlarda süreli olabilir. Bu süreye uygun oyun katılım sağlayabilir ya da çıkabilirsiniz. 101 oyunu temel prensip gereği ve oynatma kuralları gereğince 21 adet taş ile oynanır. İlk girişi yapacak olan kullanıcıya 22 taş evrilir. Bu oyuncu ortadan taş çekmeden elindeki bir fazlalığı atarak okey oyununa başlar. Temel prensip doğrultusunda kişi elindeki tüm taşların sayısını 101 yapmak durumundadır. 101 yapan elini açar ve oyunu bitirir. Oyunda o elin kazananı olur. Sanal oyun versiyonları ile ilgili en zor olan ve yapılması güç olan bir okey türüdür. Ancak buna karşın karşılığında alçağınız para fazladır. Bu nedenle okey oyuncuları klasik okey yerine 101 oynamayı her zaman için tercih eder.

 

Paralı 101 Sitelerinde Canlı Okey

Paralı 101 siteleri sizlerin online şekilde canlı okey oynamanız için tasarlanmış bir yapıyı içermektedir. Bununla birlikte okey oyununu seveceksiniz. Zaten bildiğiniz bir oyunu oynamak ve sohbet ortamını online alanda yaratarak için sizler de bu siteleri tercih edebilirisiniz. Güvenilir siteler bulmak ve bu lisanslar neticesinde oyuna dahil olmak mümkün olacaktır. Okey için site seçecek iseniz, buna uygun oyun çeşitliliğini kriter edinmelisiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir