fbpx

Gerçek Paralı 101 Oyna

Casino oyunlarını oynarken gerçek para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, 101 Okey oyununu deneyin. Oyun bir karo eşleştirme oyununa dayanmaktadır. Kazanmak için tek elden 101 puan veya daha fazla puan almanız gerekir. Bunu yapmak için, karoları setler veya koşular halinde eşleştirmeniz ve eşsiz karoları atmanız gerekecek. Her oyunun farklı bir karo dağılımı vardır, bu da her oyunu benzersiz kılar. Üstelik bir turnuva deneyimi arıyorsanız 101 Okey mükemmel bir seçim.

Mega 101 Okey

Mega 101 Okey, uygulama içi satın alımlar ve çeşitli oyun içi özellikler içeren, oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun yetişkinlere yöneliktir ve çocuklara yönelik değildir. Oyunu oynamakla ilgili gerçek bir para yoktur ve kazanılacak gerçek bir ödül yoktur. Ancak, bazı kişiler uygulama içi ürünler satın almak ve bunları oyun deneyimlerini geliştirmek için kullanmak isteyebilir.

Mega 101 Okey güzel grafikler, çeşitli oyun modları ve eğlenceli günlük görevler sunuyor. On binlerce oyuncu ile eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Oyun çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oynanabilir ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarla uyumludur. Ayrıca, onu her yaştan oyuncu için çekici bir seçenek haline getirmeye yardımcı olan çeşitli özellikler sunar.

Mega 101 Okey, birkaç yıldır piyasada olan bir çevrimiçi oyundur. Kategorisinin en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Oyun basit bir arayüze sahiptir ve oynaması kolaydır. Ayrıca, oyunda yeniyseniz çok yardımcı olan çevrimiçi bir öğreticiye sahip olmasıyla da bilinir.

Yüzbir Okey Plus

Klasik masa oyunu oynamanın yeni bir yolunu arıyorsanız, 101 Okey Plus tam size göre. Mac ve PC için mevcut, bir Facebook oturum açma ve arkadaşlarınıza meydan okuma yeteneği sunuyor. Ayrıca bilgisayar rakiplerine ve dünyanın dört bir yanından diğer insanlara karşı oynama seçeneğine de sahiptir.

Oyunun internetteki en hızlı versiyonudur ve milyonlarca Facebook kullanıcısı tarafından oynanmaktadır. İndirmesi ücretsizdir ve çevrimdışı veya özel oyun odalarında oynayabilirsiniz. Uygulamanın oynamak için günlük ödülleri vardır ve arkadaşlarınızla oynamak ve daha fazla fiş almak için bir oyun odasına katılabilirsiniz. Dilerseniz kendi oyun odanızı da oluşturabilirsiniz.

Sanat 101 Okey

Art 101 Okey, dünya çapında popülerlik kazanmış dört oyunculu karo tabanlı bir masa oyunudur. Remiye benzer, ancak biraz farklı kurallar içerir. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynamak için kullanılabilir ve arkadaşlarınızla oynayabilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz. Ahoy Games tarafından yapılmıştır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir